Jedálny lístok na týždeň od 12.4.2021 do 16.4.2021

 

 

  Polievka Hlavné jedlo

Pondelok

12.4.2021

Polievka fazuľová so zeleninou (1, 9)

Strapačky so syrokrémom (1, 3, 7), čaj čierny s citrónom, banány

Utorok 

13.4.2021

Polievka zeleninová s pečeňovými haluškami (1, 3, 7, 9)

Rybie filé pečené na masle (4, 7), zemiaková kaša II. (III.-VI.) (7), šalát hlávkový, voda s ovocným sirupom (najm. 50% ovocnej zložky), pomaranče

Streda 

14.4.2021

Polievka kelová (1, 7), jačmenné krúpy (1) Bravčový perkelt (1, 7), cestoviny (1), čaj čierny s citrónom, kiwi

Štvrtok

15.4.2021

Polievka mrvenicová s hubami / šampiňónmi (1, 3, 9)

Bravčovinky (1, 7, 10), zemiaky opekané II., šalát mix, mlieko karamelové (7)

Piatok

16.4.2021

Polievka gulášová srbská (1)

Žemľovka s jablkami (1, 3, 7), mlieko karamelové (7), detská výživa

 

Alergény:

01: Obilniny obsahujúce lepok

03: Vajcia

04: Ryby

07: Mlieko

08: Orechy

09: Zeler

 

Zodpovedný vedúci: Bc. Dzúriková Lýdia

Hlavný kuchár: Šmehyl Róbert

Zmena jedálničku vyhradená !

 

 

Jedálny lístok na týždeň od 15.3.2021 do 19.3.2021

 

 

  Polievka Hlavné jedlo

Pondelok

15.3.2021

Polievka šošovicová so zeleninou (1, 9)

Kotlíkový guláš (1), chlieb k prívarku (1), čaj čierny s citrónom, mandarínky

Utorok 

16.3.2021

Polievka krupicová s vajcom (3, 7, 9)

Morčacie prsia na pražský spôsob (1, 3, 10), zemiaková kaša II. (III.-VI.) (7), šalát cviklový s jablkami, voda s ovocným sirupom (najm. 50% ovocnej zložky), hrušky

Streda 

17.3.2021

Polievka kalerábová (1, 7, 9), ovsené vločky Bravčový rezeň prírodný (1, 7), tarhoňa dusená (1), šalát miešaný, mlieko ochutené (rôzne príchute) (7), jablká

Štvrtok

18.3.2021

Polievka hráškový krém (1, 7)

Bravčovinky (1, 7, 10), zemiaky varené s maslom II. (7, 9), zeleninová obloha - cibuľa, horčica (10), mlieko karamelové (7), banány

Piatok

19.3.2021

Polievka írska (1, 7, 9)

Šúľance zemiakové - hlbokozmrazené (7), posýpka kakaová na cestoviny, mlieko polotučné (7), slivky

 

Alergény:

01: Obilniny obsahujúce lepok

03: Vajcia

04: Ryby

07: Mlieko

08: Orechy

09: Zeler

 

Zodpovedný vedúci: Bc. Dzúriková Lýdia

Hlavný kuchár: Šmehyl Róbert

Zmena jedálničku vyhradená !