Poznávacia exkurzia - super zážitok!

Picture-Taker-DiA7Le
Dňa 20. októbra 2014 sme navštívili očarujúci Dream park Ochaby. Naša cesta autobusom za poznaním a zábavou nám pomerne rýchlo ubehla, pričom sme obdivovali krásy jesennej prírody a tešili sa na vstup do Poľskej republiky. Po príchode do parku sme si najskôr vychutnávali "pocit samoty". Vedeli sme, že park bude patriť len nám!

Po chvíľke čakania k nám zavítala usmievavá sprievodkyňa, ktorá svojou ľúbozvučnou polštinou vzbudila u nás obrovský záujem o spoznávanie miniatúrnych pamiatok UNESCO a Siedmich divov sveta - Sochy slobody v New Yorku, Eiffelovej veži v Paríži, Sochy Krista Spasiteľa v Rio de Janeiro, pyramídy Chichen Itza v Mexiku,......

Naše pohľady však stále smerovali k "prevrátenému modrému domu", kde sme veľmi ťažko odolávali "zemskej priťažlivosti". Po náročnej prehliadke domu a trochu "rozveselení" sme pokračovali v skúmaní pohybujúcich sa dinosaurov, ktorí nás aj priateľsky "pozdravili". V Oceanáriu sme sa ocitli v predhistorickej ére, kde na nás "zaútočli" predkovia morských živočíchov. V Tropikáriu sme si prezreli sladkovodné rybičky žijúce v Amerike, Ázii a v Austrálii.

Najviac zábavy a napätia sme si užili pri sledovaní Toy Story a Frankensteina v 6D prevedení.Po chvíľke oddychu nasledoval náš prechod kukuričným labyrintom, ktorý bol sprevádzaný "pádmi" a hľadaním spiatočnej cesty. Svoju odvahu sme si mohli poniektorí otestovať v lanovom parku, kde vo výške 6 a 8 metrov sme dokázali prekonať svoj strach a nadobudli sme horolezecké schopnosti a zručnosti. Po absolvovaní všetkých atrakcií, príjemne unavení a plní dojmov sme zamierili do Čadce, kde sa nám podarilo minúť ušetrené vreckové. Exkurzia sa nám veľmi páčila, splnila svoj edukačný cieľ a vyčarovala nám krásne úsmevy na tvári.

FOTOGALÉRIA