Zápis do 1. ročníka (2017)

Picture-Taker-MmDldN
Zápis do 1. ročníka sa uskutočnil dňa 7.apríla 2017. Budúci prváčikovia preukázali svoje vedomosti a zručnosti, ktoré sa doteraz naučili v materskej škole i doma. Pekne riešili zadané úlohy, pričom ich prišli povzbudiť aj terajší prváci svojím milým programom pod vedením p. učiteľky Gottliebovej. Za svoju usilovnosť dostali malé darčeky, ktoré pre nich pripravilo vedenie školy, p. učiteľky 1. stupňa a školský klub detí.

Touto cestou ďakujeme pani učiteľkám, vychovávateľkám aj rodičom za ochotu a spoluprácu.

Fotogaléria

Nečakaní návštevníci

Picture-Taker-bllZyn
Nečakaných votrelcov (sršne) sme museli z našej školy vyháňať. Svoje hniezdo si urobili pod strechou telocvične, hneď pri vchode do budovy.
Na pomoc nám museli prísť aj hasiči z Bytče.

Fotogaléria

Cvičenie k ochrane človeka a prírody

V piatok 16.9.2016 sme využili krásne slnečné počasie na uskutočnenie účelového cvičenie k ochrane človeka a prírody.
Zdravo posilnení na tele i na duchu tak môžeme s radosťou začať nový školský rok. Nech je pre všetkých úspešný.

Otvorenie školského roka 2016/2017

Picture-Taker-PenuZZ
Dňa 5.9.2016 sme slávnostne otvorili nový školský rok 2016/2017. Všetkým žiakom, učiteľom a prevádzkovým  zamestnancom školy prajeme veľa úspechov.

Zápis do I. ročníka

Picture-Taker-kEoK9k
Dňa 29.1.2015 sa konal na našej škole zápis do 1. ročníka. Škôlkari prišli so svojimi pani učiteľkami a v školských laviciach sa rýchlo udomácnili. V uvoľnenej atmosfére nebojácne preukázali svoje schopnosti a zručnosti potrebné pre vstup do ZŠ. Pekne riešili zadané úlohy, pričom ich prišli povzbudiť aj terajší prváčikovia svojím milým programom.

Touto cestou ďakujeme pani učiteľkám aj rodičom za ochotu a spoluprácu.

FOTOGALÉRIA Čítať ďalej

Dni plné radosti a zdravého maškrtenia

Picture-Taker-PToa5i
Pri príležitosti Svetového dňa mlieka - 25.09.2014 a Svetového dňa výživy - 16.10.2014 žiačky ôsmeho ročníka pripravili pre " malých i veľkých maškrtníkov" osviežujúce mliečne koktejly a "vitamínovú bombu" v podobe ovocných pohárov.

Cieľom programu podporujúceho zdravý životný štýl je prostredníctvom projektov, zážitkového vyučovania a pracovnej aktivity dievčat informovať žiakov o výživnej hodnote mlieka, mliečnych výrobkov, ovocia a zeleniny.

Milí žiaci, svoje "chuťové poháriky" si môžete opäť otestovať 11.11. a 09.12.2014 na chrumkavých vaflách. Čítať ďalej

Komparo 2014

Dňa 6.11.2014 si žiaci 8.a 9. ročníka overia svoje doposiaľ získané vedomosti v projekte Komparo. Do tohto projektu sa naša škola každoročne zapája. Je to pre žiakov tréning pred oficiálnym testovaním, ktoré čaká deviatakov v apríli.

Následne si môžu žiaci na internetovej stránke www.exam.sk pozrieť výsledky testov a zhodnotiť tak svoju úspešnosť. Čítať ďalej